Apple

Apple kaalub võimalust tuua turule veel võimsam ja kallim iPhone

iPhone 14 Pro ja Pro Max
iPhone 14 Pro ja Pro Max.Foto: Apple

Rubriiki toetab

Hinnatud analüütiku Mark Gurmani väitel on Apple aktiivselt uurimas võimalust tuua 2024. aastal müügile uus iPhone “Ultra”, mis oleks seniste tipptelefonide iPhone Pro ja Pro Maxi kohal veel paremate omaduste ja kõrgema hinnaga mudel. Apple’i nutitelefonide valikus oleks siis lausa neli erineva hinna ja omaduste tasemega iPhone’i seeriat.

Varem pakkus Gurman, et uus “Ultra” versioon asendaks praeguse Pro Maxi, kuid tema uue teooria kohaselt soovib Apple luua veel võimsama ja kallima iPhone mudeli.

Hiljuti toimunud kvartalitulemuste esitlusel ei välistanud Apple’i tegevjuht Tim Cook võimalust, et iPhone’ide hinnad tulevikus tõusevad.  Cooki sõnul on tarbijad valmis maksma rohkem, et saada parem telefon, kuna iPhone’il on inimeste elus väga oluline roll.

Kuigi me ei tea, milliseks võiks uus iPhone’i versioon kujuneda, pakub Gurman, et see sisaldab paremat kaamerat, kiiremat protsessorit ja suuremat ekraani. Kallima hinnaklassi iPhone’ist võib saada esimene Apple’i telefon, millel puuduvad füüsilised pesad ning nii laadimine kui andmeedastus toimub juhtmevabalt.

Apple pakub juba praegu tarbijatele põhjust maksa tipptasemel omaduste eest rohkem, jättes iPhone’ide parimad omadused vaid Pro ja Pro Max mudelite pärusmaaks.

Kõlakate järgi võivad iPhone 15 Pro ja Pro Max saada USB-C laadimispesa ning ka füüsiliste helitugevuse ja toitenuppude asemel puutetundlikud nupud. Samuti võib pikema optilise suumi saada vaid Pro Max versioon, mis suurendaks erinevusi erinevate iPhone’i mudelite vahel veelgi.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.