Apple

Apple kinnitas: iPhone 12 tuleb lausa üheksas erinevas versioonis

Pilt on illustreeriv.Foto: Shutterstock.

Rubriiki toetab

Apple’i tulevase iPhone 12 tootevalikust on juba üpris palju teada, sealhulgas ka seadme kujunduse ja muude uuenduste kohta. Nüüd on ettevõte kinnitanud, et tulemas on üheksa uut iPhone’i mudelit, vahendab Forbes.

iPhone 12 valikusse tuleb kolm erinevat mudeliseeriat: A21, A23 ning A24. 

A21 mudeliteks on Apple’i uus algtaseme 5,4-tollise ekraaniga iPhone 12, mis on aastate jooksul nende kompaktseim nutitelefon. Lisaks paistab, et sellest saab raamita iPhone’ide seas soodsaim mudel.

Kaks esimest A23 mudelit tähistavad 6,1-tollise ekraaniga iPhone 12 Maxi, mis asendab praegust iPhone 11’t. A23 kolmas mudel eristub kahest teisest mudelist, kuid hetkel pole veel teada mil viisil.

A24 mudelid ilmuvad iPhone 12 Pro ning iPhone Pro Max nime all ning just neilt mudelitelt on oodata uusi vägitegusid kaameratehnoloogia valdkonnas.

Kui eelmise kolme põlvkonna puhul kujundust märkimisväärselt ei muudetud, siis paistab, et uue mudeliga kavatseb Apple seda teha.

Uuele põlvkonnale plaanib Apple lisada veel 5G ning tutvustada 3D keskkonna kaardistamist. Esimest korda iPhone’i põlvkondade jooksul on loota ka seadmete hindade alandamist.

Traditsiooniliselt on uued iPhone’i mudelid jõudnud müügile oktoobrikuus, kuid tarneraskuste ja ülemaailmse pandeemia tõttu on veel lahtine, kas Apple suudab ka tänavu n-ö graafikust kinni pidada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.