Apple

Apple Musicul on USA-s rohkem kasutajaid kui Spotify’l

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Digital Music News kirjutab, et nende allika sõnade kohaselt on Apple Musicul USA-s nüüd rohkem kasutajaid kui Spotify’l.

Kui Spotify’l on USA-s 20 miljonit kasutajat, siis on Apple Musicul neid üle 20 miljoni. Nii ütleb Digital Music Newsi valduses olev raport, mis pärineb anonüümseks jääda soovinud USA muusikatootjalt.

Wall Street Journal kirjutas veebruaris, et Apple Musicu kasvutempo on kiirem kui Spotify’l, Apple’il vastavalt viis ning Spotify’l kaks protsenti. Wall Street Journal ennustas, et Apple Music võib selle info järgi Spotify’st suvel mööduda ja nii paistabki minevat.

Kindlasti on Apple edu põhjuseks fakt, et Apple Music on paigaldatud juba igale Apple seadmele, kasutajal tuleb vaid teenus aktiveerida. Lisaks on firma turule tulnud ka oma HomePod nutikõlariga, mis töötabki vaid Apple Musicu voogedastusteenusega.

Mais ütles Apple tegevjuht Tim Cook, et Apple Musicul on umbes 50 miljonit maksvat või prooviperioodil olevat klienti üle maailma, võrreldes Spotify 75 miljoniga. Spotify ülemaailmse edu põhjuseks võib olla ka fakt, et teenusel on ka tasuta, reklaamidega versioon.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.