Apple

Apple Pay laienes täna hommikust Eestisse

Rubriiki toetab

TÄIENDATUD KELL 10:25 AMETLIKU INFOGA

Tänasest on Apple Pay ametlikult Eestis toetatud, seda läbi veebipankade Monese, Revolut ja N26.

Täna hommikul on Geeniusega ühendust võtnud mitmed inimesed, kes on rääkinud, et tänasest on võimalik lisada oma kaart Apple Pay süsteemi.

Oleme saanud kinnituse, et teenus töötab nii Revoluti kui N26 baasil, saab kaarte lisada ja saab ka näiteks iPhone’i või Apple Watchiga maksta.

Monese teatas ka ametlikult, et Apple Pay on Eesti klientele avatud.

“Pakume rõõmuga Monese klientidele Apple Pay lihtsat ja turvalist makseviisi riikides, kus seda aktsepteeritakse,” ütles Monese asutaja ja juht Norris Koppel. “Paljud Monese kliendid reisivad õppimise või töö eesmärgil, samuti perega kohtumiseks või pensionipõlve veetmiseks. Teame, et sellised inimesed vajavad digitaalseid makseviise, ka kontaktivabu makseid. iOS klientidega rääkides on tekkinud teadmine, et Apple Pay järel on suur nõudlus ja paljude jaoks on see hädavajalik.”

Samuti teatas uuendusest oma Twitteri-kontol N26:

Siin video tänahommikusest maksest Tallinnas Apple Watchiga:

Geenius kirjutas märtsis, et mobiilseid pangandusteenuseid pakkuv firma N26 teatas Facebookis, et Apple Pay laieneb lähiajal mitmesse Euroopa riiki, näiteks Kreekasse, Portugali, Slovakkiasse, Sloveenia ja Eestisse.

Mai keskel teatas Eesti firma Monese samuti, et Apple Pay makseteenus on Eestisse laienemas. Juba mõnda aega on osad kasutajad saanud Monese kaudu Apple Pay’d kasutada, kui registreerimisel on riigiks valitud Iirimaa.

Apple Pay lubab iPhone’iga siduda pangakaardi ning seejärel kasutada telefoni viipekaardina, ilma, et pangakaarti oleks vaja taskust välja võtta.

Märksõnad: , , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.