Apple

Apple pole oma juhtmeta laadimisaluse mõtet veel maha matnud

Rubriiki toetab

Kuigi pikalt on räägitud Apple’i endatehtud laadijast, pole tehnoloogiahiid seda veel turule toonud ning paljud on selles osas ka juba lootuse kaotanud. Tuntud Apple’i analüütiku Mark Gurmani spekulatsioonide kohaselt pole aga Apple seda mõtet veel täiesti maha matnud.

Esmakordselt mainiti Apple’i juhtmevaba laadimisalust juba 2017. aastal ning toona lubati see aasta jooksul turule tuua. Erinevatel põhjustel seda aga ei juhtunud. Siiski pidavat Apple’il taoline seade töös olema, vähemalt nii spekuleerib tuntud analüütik.

Kuigi Apple’i valikust leiab MagSafe juhtmevaba laadija, pole neil veel sellist laadijat, millega saaks mitut nutividinat korraga laadida. Jutt käib siis telefonist, nutikellast ning kõrvaklappidest.

Lisaks sellele usub Apple’i analüütik, et tehnoloogiahiid on uurimas ka teisi juhtmevabasid tehnoloogiad. Üheks selliseks on võimekus seadmeid omavahel laadida ehk et vajadusel saab Apple’i nutitelefon laadida iPadi või vastupidi. Sarnane tehnoloogia on juba kasutusel mitmel Androidi telefoni tootjal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.