Apple

Apple tõi Androidile rakenduse, mille abil saab AirTage jälgida

Rubriiki toetab

Nüüd saavad Play store rakendustepoest kõik Androidi omanikud alla laadida Tracker Detect nimelise rakenduse, mis aitab tuvastada ümberkaudseid AirTagi lokaliseerijaid.

Hiljuti kirjutasime Geeniuses Kanada kurikaeltest, kes autode jälgimiseks AirTage kasutasid, et need sobival hetkel ärandada. Just taoliste juhtumite vältimiseks saavadki nüüd ka Androidi omanikud veenduda, et nende läheduses ei paikne pahaaimamatuid asukoha jälgimisseadmeid.

Selline näeb välja lokariseerijate tuvastamiseks mõeldud rakendus Tracker Detect. Kuvatõmmis: Play store

Apple’i info kohaselt suudab rakendus tuvastada lisaks AirTagidele ka teise lokaliseerijaid, mis on registreeritud nende “Find My” võrgus. Tähele tuleb panna, et skaneerimine ei toimu taustal automaatselt, seega tuleb kahtluse korral iga kord rakendus avada ning seda käsitsi teha. Rakenduse toimimiseks tuleb sellele anda ka luba bluetoothi kasutamiseks, et teise seadmeid üles leida.

Tracker Detect on saadaval Play rakenduste poes, kuid ei pruugi kõigile kasutajatele kohe kättesaadav olla. Selle lingi kaudu peaksid aga äppi saama alla laadida ka need, kellel see mure esineb.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.