Apple

Apple tõi välja uue ja suurema ekraaniga versiooni “odavast” iPadist

Uus 7. generatsiooni iPad.

Rubriiki toetab

Apple andis tänasel üritusel teada, et vahetab oma kuuenda põlvkonna tavalise iPadi (mitte Pro, Mini ega Air) välja uue ja värske põlvkonna iPadi vastu.

Seitsmenda generatsiooni iPadil saab olema 10,2-tolline Retina ekraan, mis võimaldab näha 3,5 miljonit pikslit. Samuti on tahvelarvutil Smart Connector tugi, millega saab ühendada iPadi ühendada nutika klaviatuuriga.

iPad kasutab operatsioonisüsteemi iPadOSi, kus saab kiirelt rakenduste vahel vahetada, rakendusi grupeerida ja Safaris täielikku töölaua moodi veebibrauserit kasutada.

Tegu on edasiarendusega “odavast” iPadist, mis sai hiljuti ka puutepliiatsi toe. Võrreldes vana seadmega on uued iPadil suurem ekraan. Endiselt on alles kodunupp, võimas 10-tunnine aku eluiga ja paljud muud funktsioonid, mis on soodsama iPadi teinud populaarseks hinnatundlikuma klientuuri seas.

Seitsmenda generatsiooni iPad hakkab maksma 329 dollarit ja tellida saab seda juba praegu, poodidesse tuleb see septembri lõpus. Pole veel teada, millal see Eestis müügile jõuab või kui palju see siinsel turul maksma hakkab.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.