Apple

Apple tõi välja uued mürasummutavad ja veekindlad AirPodsid

Rubriiki toetab

Apple tutvustas ametlikult uusi juhtmevabasid kõrvaklappe AirPods Pro, mis jõuavad müügile 30. oktoobril.

Uus disain

Suurim erinevus võrreldes eelmise kahe põlvkonnaga on klappide disainis. Lisaks kuju muutmisele on nüüd klappide otsad vahetatavad ning kaasa saab kolmes erinevas suuruses otsikud.

Selleks, et kasutaja valiks enda kõrvale õige suurusega otsikud, on Apple välja töötanud eraldi testi. The Ear Tip Fit Test mõõdab kui tihedalt on klapid kõrvas ning võrdleb kõrva jõudvat heli klappide helitasemega. Selle tulemusel saab teada, kas paigaldatud otsad on sobilikud või peaks teist mõõtu proovima.

AirPods Pro klapid on ka veekindlad, mis teeb nad heaks kaaslaseks trennis. Lisaks on neil spetsiaalne süsteem, mis aitab rõhuvahesid tasakaalustada.

Lisaks ka mitu uut funktsiooni

Uued klapid on saadaval aktiivse mürasummutusega ning toimivad nii muusika kuulamisel kui kõnede tegemisel.

Kasutusel on adaptiivne ekvalaiser, mis aitab paremini esitada erineva sagedusega helisid, tänu suuremale korpusele peaks ka bassi osakaal suurem olema.

Apple tutvustas AirPods Prodel ka uut Transparency Mode’i, mis võimaldab kasutajal kuulata üheaegselt klappidest muusikat ning samal ajal ka helisid ümbritsevast keskkonnast. Süsteem muudab nende vahekorda vastavalt vajadusele, et kasutaja hääl kõlaks endale samal ajal loomulikult.

24 tundi muusikat

Uutele klappidele lubatakse sama pikka kasutusaega nagu eelkäijatele. Mürasummutuse režiimis saab muusikat kuulata umbes neli ja pool tundi, kõnede tegemisel kestab aku kolm ja pool tundi. Tänu laadimiskarbile pikenevad need ajad ühe laadimiskorraga vastavalt 18 ja 24 tunnini.

AirPods Pro kõrvaklappe saab USA-s juba tellida. Hinnaks on 249 dollarit, sarnane hind kujuneb eeldatavalt klappidele ka eurodes.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.