Apple tutvustab uusi telefone ilmselt juba 7. septembril

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Täiendatud: Apple saatis 29.08.2016 välja ametlikud kutsed 7. septembri üritusele, mis kinnitab allolevat esialgset infot.

Apple’i eksperdi ning tehnoloogiajakirjaniku Mark Gurmani andmetel plaanib Apple uut iPhone 7-t suure tõenäosusega tutvustada juba 7. septembril.

Gurman kirjutab Bloombergis avaldatud artiklis, et Apple töötab üle nelja aasta suure muudatuse kallal, mis puudutabMacBook Pro-sid, kuid märgib, et neid ei tutvustada veel 7. septembril toimuval Apple’i üritusel, kus näidatakse ka uusi iPhone’e. Apple’i esindajad kuulduse kohta kommentaare jaganud ei ole.

Varasemalt on pakutud, et Apple peab iPhone’ide tutvustamiseks mõeldud üritust näiteks 6. septembril või 12. septembri nädalal. Vaadates aga Gurmani poolt välja hõigatud kuupäeva, tundub see iPhone 7 väljakuulutamiseks palju sobilikum, kui teised variandid.

Usutakse, et iPhone 7-e puhul võib näha kuni kolme erinevat mudelit, ühel neist võib olla ka kaks kaamerat. Samuti usutakse, et Apple kaotab antennijooned ning kõrvaklapipesa.

Foto: Apple

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.