Apple

Apple võib juunis välja tulla uute sülearvutitega

Rubriiki toetab

Apple on pikendanud MacBookide tellimuste kohaletoimetamistähtaegu ning see võib vihjata, et peagi on oodata uudiseid uutest Apple’i sülearvutitest.

Praegu tehtud MacBookide tellimiste tähtajad ulatuvad nüüd juba 4. juunil algava WWDC arendajate konverentsi lõpuajast mööda. Mitmed Apple’ile keskenduvad uudistesaidid eeldavad, et hilinevad kohaletoimetamistähtajad võivad anda märku uute MacBookide peatsest turule jõudmisest ning just WWDC konverents võib olla koht, kus Apple neist teada annab.

Apple pole sülearvuteid uuendanud pikka aega ning värskendust oodatakse nii arvutite sisemusse kui ka välimusse. Pikka aega uuendamata MacBook Pro’le on ette heidetud selle klaviatuuri kehva kvaliteeti, sisuliselt võib üks pisike mustusetera terve klahvi ja seega ka klaviatuuri täielikult kasutamatuks muuta.

Pikka aega on kasutajad säärase klaviatuuridisaini muutmist Apple’ilt nõudnud ja nüüd loodetakse, et firma oma sülearvutit vastavalt ka uuendab. Samuti on Intel välja tulnud uute Coffee Lake protsessoritega, mida Apple’i arvutites veel pole.

Samas on liikunud ka kuulujutte, et Apple soovib oma seadmete jaoks hakata eranditult ise protsessoreid tooma, seega võib suvine MacBookide uuendus sisaldada ka Apple’i protsessoreid arvutites.

Tegemist on veel endiselt suure oletusega, kuid kuna 4. juuni, mil Apple WWDC avab ning oma uuendused maailmale teatavaks teeb, ei ole enam kuigi kaugel, võib arvuti ostuga ehk veel veidi venitada.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.