Apple

Apple võib tuua müügile ametlikud laadimisjuhtmed, mis on päriselt vastupidavad

Foto: Scanpix/Reuters/Dado Ruvic.

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Üks levinumaid etteheiteid Apple’ile on läbi aegade olnud kõiksugu ametlike laadimisjuhtmete kehv kvaliteet ja vastupidavus.

Uue MacPro-ga kaasas olnud laadimisjuhe võib aga tähendada, et tulevikus saavad kliendid võimaluse soetada Apple toodetud kvaliteetsemaid juhtmeid.

Nimelt postitas paari päeva eest tehnikaarvustaja Quinn Nelson Twitterisse pildi uue Mac Pro arvutiga kaasas olnud Lightning Type-C punutud juhtmest, lisades, et Apple peaks seda ka eraldi müüma hakkama ning et tegu on parima Lightning-juhtmega, mida ta kasutanud on.

Selles stiilis laadimisjuhtmed on teatavasti tunduvalt vastupidavamad kui kurikuulsad kummist kattega juhtmed, millel kombeks ajapikku laguneda. Hetkel leiab Apple’i valikust küll hulgaliselt erinevaid laadimisjuhtmeid, kuid punutud juhtmeid pakuvad vaid kolmandad osapooled.

Kuna Apple on nähtavasti uue Mac Pro hiire ja klaviatuuri laadimiseks punutud laadimisjuhtme juba valmis teinud, võib loota, et tulevikus jõuavad säärased juhtmed ka eraldi müügile või saavad lausa standardiks. Uue Mac Pro omanikud saavad nimetatud laadimisjuhtme asenduse soetada umbes 50 euro eest.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.