Apple

Apple võib sel aastal välja tulla uute Macbook Prodega

Rubriiki toetab

Tuntud ja siiani täpset infot lekitanud Apple’i analüütik Ming-Chi Quo avaldas, et Apple võib juba sel aastal välja tulla uue 16- või 16,5-tollise Macbook Pro sülearvutiga.

Tegemist oleks suurima Macbook Pro arvutiga pärast 2012. aastat, mil Apple lõpetas 17-tollise sülearvuti tootmise. Quo sõnul tuleb välja ka uus 13-tolline Mac Book Pro, millele saab lisada kuni 32 GB muutmälu. See on täna võimalik vaid 15-tollise Mac Book Pro puhul.

Quo räägib ka, et Apple võib välja tulla uue professionaalseks kasutamiseks mõeldud ekraaniga, mis oleks järglane 2016. aastal tootmisest kadunud Apple Thunderbolt Displayle. Uus ekraan oleks aga 31,6-tolline 6K monitor.

Quo lekked siin aga ei lõpe. Ta räägib ka uutest iPhone’idest, mida peaks sel aastal samuti kolm erinevat mudelit olema. Telefonide ekraani suurused jäävad samaks, ning 6,1 tolline iPhone XR tüüpi odavam seade kasutab endiselt LCD ekraani, kuid vähemalt üks uutest mudelitest omab kokku kolme tagakaamerat. Samuti on telefonidel uuenenud Face ID näotuvastussüsteem ning parem aku.

Huvitava lisandusena tahab Apple Quo sõnul lisada telefonile tagurpidi juhtmevaba laadimise, võimaldades telefonile asetada näiteks oma AirPods kõrvaklapid ning neid sedaviisi läbi telefoni laadida.

Lisaks peaks telefonil olema parem süsteme selleks, et aidata kasutajatel siseruumides orienteeruda.

Quo sõnul uuendab Apple ka iPod Touchi ning tuleb välja kahe uue suure iPadi mudeliga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.