Apple

Apple Watchiga saab kuulata Spotify’d nüüd ilma iPhone’ita

Foto: Shutterstock.

Rubriiki toetab

Apple Watchi Spotify rakendus saab endale peatselt uue funktsiooni, mis võimaldab nutikella kasutajatel kuulata muusikat ja podcast’e ka siis, kui telefon parasjagu läheduses ei ole, vahendab MacRumors.

Kui varem tuli Apple Watchiga Spotify kuulamiseks ühendada see omakorda veel iPhone’iga, siis nüüd enam seda tegema ei pea. Vajalik on ainult wifi või mobiilse andmeside olemasolu. 

Spotify on uut funktsiooni testinud juba paar viimast kuud ning saadaval on isegi beetaversioon. Siiski ei pruugi veel kõigile nutikella kasutajatele täiesti kättesaadav olla, kuid Spotify on kinnitanud, et see jõuab üsna varsti.

Spotify muusikat saab otse Apple Watchist edastada ka juhtmevabadesse kõrvaklappidesse, mis on ideaalne olukordades, kus nutitelefoni pole vaja, näiteks trenni tehes.

“Oleme keskendunud selliste kogemuste väljatöötamisele, mis võimaldavad kasutajatel muusikat kuulata kus ja millal iganes. Pärast esimest testimisperioodi laiendame nüüd Apple Watchis Spotify voogesitusvõimalusi,” teatas Spotify.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.