Apple

Apple Watchile võib peagi kättesaadavaks muutuda suur hulk uusi sihverplaate

Rubriiki toetab

Apple võib tulevikus lubada nutikellale paigaldada kolmandate osapoolte loodud kella sihverplaate, paljastab hiljuti avalikustatud kella operatsioonisüsteemi beetaversioon.

Portaal 9To5Mac avastas Apple Watchi operatsioonisüsteemi 4.3.1 beetaversiooni koodi analüüsides kommentaari, mis märkis: „see on see koht, kuhu genereeritakse kolmandate osapoolte sihverplaadi pakett.“ Ehk teisisõnu, on selles paigas märgitud vaid koht koodis, kuhu tulevikus luuakse võimalus arendajatele valmistada oma enda Apple Watchi sihverplaate.

Seega pole seda funktsiooni veel loodud, kuid vihje näitab, et Apple’il on säärane idee kunagi arendajateni tuua ja sellega koos luua kasutajatele mitmeid uusi võimalusi kella sihverplaati kohandada. Funktsioon võib tulla juba järgmises watchOS 5 uuenduses, mis peaks arendajateni jõudma juunis toimuval WWDC2018 konverentsil, kuid Apple võib selle arendamise ka sinnapaika jätta.

watchOS 4.3.1 uuendusest on avastatud veelgi uut infot, näiteks kavatseb Apple peagi kaotada vana tüüpi kellaäppide toe.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.