Apple

Apple’i esindus rahustab: jõuludeks saavad kõik soovijad iPhone’i kätte

Apple'i esindus lubab, et jõuludeks saavad kõik oma seadmed kätte.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Kirjutasime nädala alguses, kuidas Apple’i seadmeid on praegu võrdlemisi raske kätte saada, kuid oodata on, et olukord paraneb.

Nüüd andis meile kommentaari iDeali turundusjuht Maarja Nigol, kes ütles, et viimasel paaril aastal esinebki ülemaailmselt erinevatel tehnoloogiavaldkonna ettevõtetel suuremaid tootmis- ja tarneraskusi ning see pole uus nähtus.

Ta lisas, et igal aastal, kui Apple’i uued tooted lähevad müüki, tekib suurest nõudlusest pikem ooteaeg nii uutele kui ka vanematele mudelitele. 

Nigol ütles viimaks, et kaup liigub kogu aeg, tarne paraneb iga nädalaga ning nad täidavad tellimusi nii kiiresti kui võimalik. “Ja jõuludeks leiab meie salongidest ning e-poest kindlasti sobiva toote,” lisas ta. 

iDeali e-poodi praegu vaadates, on näha küll väikest muutust. Esindustes on kohapeal saadaval valdav osa eelmiste generatsioonide iPhone’e ning isegi paar iPhone 13 Mini, kuid ülejäänud iPhone 13 seeria telefonide ooteaeg on endiselt 2–6 nädalat. Sama käib ka MacBookide kohta – vanemad mudelid on saada, kuid uuemaid peab kuni 6 nädalat ootama.

Endiselt on veebilehel alles ka punane bänner, et suure huvi tõttu võib toodete tarneaeg olla oodatust pikem.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.