Apple

Apple’i nutikellad saavad WatchOS 9-ga uusi funktsioone ja kujundusi

Rubriiki toetab

WatchOS 9 versioon toob Apple’i nutikellale uued kujundused ning lisab ka mitmeid kasulikke funktsioone oma tervise jälgimiseks.

Kellale lisandub mitu uut kujundust, kus kasutajad saavad muudatusi teha oma äranägemise järgi ning lisandunud on ka uusi rakendusi, mida kella kuval näidata saab. Mõnede kujunduste puhul saavad kasutajad ise ka taustavärvi vahetada ning sarnaselt iOS 16 uuendusele saab ka Apple Watch kellal kujundust automaatselt muuta vastavalt kasutusel olevale fookus-režiimile.

Treeningute paremaks ja täpsemaks jälgimiseks lisab Apple rea uusi näitajaid, millega saab konkreetse ala jaoks olulist infot salvestada ja koguda. Näiteks on lisandunud südamelöögi põhised tsoonid, võimalus jälgida intervalltreeningut ning saada teavitusi treeningu käigus tempo, südame löökide või jõu kasutuse kohta.

Uuendusena saab nüüd kella jaoks lisada ka kasutaja ravimite kohta nimekirja ning saada meeldetuletusi nende võtmise kohta. Esialgu on see funktsioon aga saadaval ainult USA-s.

Täienduse on saanud ka unejälgimine, kus erinevaid faase eristatakse täpsemalt. Apple Watch oskab erinevate sensorite poolt kogutud andmete põhjal tuvastada unestaadiumeid ning REM und. Samuti saab sinna juurde kuvada ka südamelöökide sagedust ja rütmi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.