Apple

Apple’i tahvelarvutid võivad lähiaastatel saada koostöös Samsungiga OLED-ekraanid

Rubriiki toetab

Kuulujuttude kohaselt on Apple pidamas koostöö tegemiseks läbirääkimisi Samsungiga, et 2024. aastaks välja tuua esimesed OLED-ekraaniga iPadid, millele on paigaldatud Lõuna-Korea tehnoloogiagigandi ekraanipaneelid.

TheElec kirjutab, et Apple alustas OLED-paneelide alast koostööd Samsungiga juba eelmisel aastal ning plaaniks oli käesoleval aastal esimesed OLED-ekraanid turule tuua. Kahjuks pandi projekt ootele, kuna tagatud polnud piisavalt suur tellimuste arv, mis oleks paneeli hinnad toonud mõistlikule hinnatasemele.

Nüüd on selgunud, et antud vallas jätkatakse tegutsemist eesmärgiga 2024. aastal esimene OLED- paneeliga iPad välja tuua. Küll aga pole tegu lihtsa väljakutsega, sest kõigepealt on tarvis valmis ehitada uued seadmed Gen 8.5 IT OLED-paneelide tootmiseks, mis praegusest Gen 5.5 ja Gen 6 paneelidest oleksid suuremad ning valmistamine soodsam.

Uued seadmed ning tehnoloogia aitab loodetavasti ühikuhinna piisavalt madalale tuua. Samuti on määravaks faktoriks piisavalt suur paneelide hulk, et uue tehnoloogia kasutusele võtmine ning tootmissüsteemi juurutamine ennast ära tasuks.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.