Apple

Apple’i tegevjuht lubab uusi häid lauaarvuteid

pexels-photo-41227.jpeg

Rubriiki toetab

Juba mitu head aastat on Apple'iga seotud analüütikud ning ajakirjanikud väitnud, et Apple on süle- ning lauaarvutite tootmise hüljanud ning keskendub vaid sellele, mis toob neile enim raha sisse ehk iPhone'ile ning iPadile, vahendab TechCrunch.

Värskest Apple'i siseinfo lekkest saab aga hoopis muud järeldada. Ettevõtte tegevjuht Tim Cook saatis töötajatele kirja, kus kinnitas, et nad on lauaarvutite tootmisele pühendunud. Cook läks kirjas sedavõrd konkreetseks, et lubas uusi häid lauaarvuteid.

"Mõned meedia esindajad on küsinud, et kas me pühendume lauaarvutite tootmisele. Kui keegi meie tiimist peaks selles kahtlema, siis las ma ütlen selgelt: meil on kavas mitu head lauaarvutit. Keegi ei peaks selle pärast muretsema," kirjutas Cook töötajatele saadetud kirjas.

Tegevjuhi sõnul on lauaarvuti eeliseks märgatavalt parem riistvara, nii ekraani, sise- ning muutmälu ja ühendusliideste osas. Cooki väitel on paljudel juhtudel paremad näitajad kasutajate jaoks kriitilise tähtsusega.

Apple'i juht tõi oma kirjas otseselt välja kõik-ühes lauaarvuti iMac, kuid jättis mainimata Mac mini ja Mac Pro. iMaci uuendas Apple viimati mullu oktoobris. Mac mini riistvara uuendati 2014. aasta oktoobris ning Mac Pro viimane uuendus jääb 2013. aasta detsembrisse.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.