Apple

Apple’i uus MagSafe laadija võib iPhone 12 telefoniümbrisele tekitada kummalisi jälgi

Foto: Shutterstock.

Rubriiki toetab

Peagi poodidesse müügile ilmuv iPhone 12 uus magnetitega süsteem MagSafe võib seadme laadimisel Apple’i teatel jätta kasutaja telefoniümbrise või nahkkaane peale ümmarguse kujuga jälje.

Kuigi iPhone 12 ja iPhone 12 Pro nahkkatted on tegelikult saadaval alates 6. novembrist, on õnnestunud ühel MacRumorsi lugejal jagada fotot oma telefoniümbrisest, millel on tagakaanel ümara kujuga jälg.

Foto: MacRumors

Pildil kujutatud ümbrise materjal on silikoon, millest võib järeldada, et sarnased ümarad jäljed võivad tekkida ka teistest materjalidest tehtud telefoniümbristele. Kõige enam silmatorkavam võib see jääda nahast valmistatud ümbristel, rõhutas Apple.

Lisaks sellele, avaldas ettevõte veel paar olulist punkti MagSafe’i kasutamise kohta, mida tuleks kindlasti meeles pidada ja järgida.

  • Kindlasti ei tohiks MagSafe’i ja iPhone’i vahele paigutada kaarte, passe, võtmehoidjaid jne, kuna see võib kahjustada esemete magnetribasid.
  • Kui iPhone’i aku läheb laadimise ajal liiga soojaks, võib tarkvara piirata laadimist üle 80 protsendi.
  • Kui telefon on ühendatud nii MagSafe kui ka Lightning kaabliga, siis toimub laadimine ainult Lightning juhtmega.
  • MagSafe’i puhastamiseks tuleb Apple’i teatel ühendada laadija vooluvõrgust ja eemaldada metallrõngalt kõik mustus. Pühkimiseks tuleks kasutada pehmet niisket mikrokiudlappi. Aknapesuvahendeid, koduseid puhastusvahendeid, aerosoolpihusteid ja lahusteid kasutada ei tohiks. 

MagSafe on kõikide turule jõudvate iPhone 12 mudelite uus funktsioon, mis võimaldab telefoni tagaküljele kinnitada erinevaid magnetilisi tarvikuid, sealhulgas ka paremat kiirlaadimist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.