Apple

Asi ametlik: Apple vandus alla ja AirPower juhtmevaba laadijat ei tulegi

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple kuulutas AirPower juhtmevaba laadija välja 2017. aasta septembris, misjärel huvilised seda ootama hakkasid. Möödunud aasta jooksul, mil Apple toodet välja ei toonud, ringles selle kohta palju kuulujutte, kuid nüüd on Apple teinud ametliku avalduse: laadimisalust ei tulegi.

Apple ütles, et pärast paljut tööd peavad nad tunnistama, et AirPower ei suudaks nende kvaliteedistandardile vastata ja seega lõpetavad nad projekti kallal töötamise. See otsus on ilmselt aga üsna hiljutine, kuna mõne nädala eest välja tulnud AirPodside teise põlvkonna karbil ning kasutusjuhendis räägitakse endiselt AirPower laadimisalusest.

Portaal TechCrunch märkis, et probleemid on seotud kuumusega ning mitu korraga juhtmevabalt laadivat seadet tekitaks sellist kuumust, et see võiks seadmetele ohtlikuks muutuda.

Apple’i puhul pole toodete õigeaegne välja toomine harilikult probleemiks, kuid ka näiteks esimesed AirPodsid jõudsid müügile lubatust veidi hiljem.

Lähiajaloos pole olnud olukorda, kus Apple toote välja kuulutab ning selle enne müügile paiskamist surnuks kuulutab, seega on tegu firma jaoks haruldase möödapanekuga.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.