Apple

Belkin toob autoomanike jaoks müüki juhtmevaba laadimisega iPhone’i telefonihoidja

Müügile tuleb esimene MagSafe laadimisega auto telefonihoidja.Foto: Apple

Rubriiki toetab

Juba kaks aastat on möödas sellest, kui MagSafe jõudis iPhone’idele. Nüüd viimaks tuli müügile autosse paigutatav telefonihoidja, mis toetab MagSafe juhtmevaba laadimist.

Laadija tootja on Belkin ning tegu on esimese juhtmevaba iPhone’i laadijaga, millel on Apple’i poolt heakskiidetud MagSafe laadimine. Seade tuleb müügile Ameerika Ühendriikide Apple’i poes ning selle hind on 100 euro ringis.

Paljud on tõenäoliselt märganud, et elektroonikapoed, Aliexpress ja isegi telekomide esindused on täis sääraseid juhtmevaba laadimisega telefonihoidjad, mis on märksa odavamad. Kuidas siis see laadija erineb?

Siiani müügil olevad laadijad sobivad MagSafe’iga, kuid Apple’i blokeerimise tõttu ei saa need pakkuda täit 15 W võimsusega laadimist.

Tasub meeles pidada ka seda, et osade autode ventileerimisava ribid ei suuda tänapäeva telefoni üleval hoida ning võivad sootuks katki minna. Ühtlasi on paljudel uutel autodel CarPlay ja Android Auto, mis teevad telefonihodijast reliikvia.

Poodides on praegu saadaval palju odavamad telefonihoidjad, mis laevad küll aeglasemalt, kuid siinkohal võib tegu olla isegi hea funktsiooniga, kuna kiire juhtmevaba laadimine suudab telefoni väga kuumaks ajada. Eriti kui samal ajal käib navigatsioon.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.