Apple

Eestlased soovivad odavaid iPhone’i akuvahetusi, kuid suurt rolli võib selles mängida talv

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis.
Tutvu tootevalikuga!

Apple hakkas hiljuti ka Eestis iPhone’idele erandkorras 29-euroseid akuvahetusi pakkuma ning selgub, et eestlased on võimalust ka ära kasutanud.

Nii IM Arvutid, Euronics kui ka Valge Klaar kinnitasid, et võrreldes tavapärasega jõuab telefone hooldusesse märksa rohkem.

Silja Kalda iDeali esinduskauplusi haldavast IM Arvutitest sõnas, et huvi on suhteliselt suur, kuid lisas, et see on siiski tavapärane võrreldes ükskõik millise Apple’i programmiga.

Valge Klaari tegevjuht Marko Kärner ütles, et akuvahetuse mahud on muutunud ning huvi on suur. Ta lisas, et sellele aitab kaasa ka kohale jõudnud talv ja miinuskraadid, mis võivad tekitada aku kestvuse järsku langust.

Euronicsi turunduse projektijuht Meelis Väljamäe lisas, et akuprobleemid on ajakirjanduses palju kajastust leidnud ja seoses sellega on kliendid pöördunud seda puudutavate küsimustega ka nende poole.

Ta lisas, et siiski ei ole selle murega klientide arv väga suur ning eraldi statistikat firma ei kogu.

Tarneajad pole muutunud

Kärner sõnas, et akude tarne on hetkel sama, mis oli programmi alguses. Ta lisas, et järjekorrad on momendil pikemad, kuna kliendi jaoks mugavalt akuvahetuse teenust pakkudes on nende võimekus oluliselt rohkem piiratud.

“Heal juhul saab vahetuse korraldatud kolme tööpäevaga, kehvemal juhul tuleb arvestada kuni paari nädalaga,” sõnas ta.

Ta lisas, et firma aitab klienti varukoopiaga, pakutakse vajadusel asendustelefoni ning korraldatakse vahetus kliendi jaoks võimalikult mugavalt.

“Soovitame jätkuvalt aeg kokku leppida kui on plaanis aku vahetus ette võtta,” märkis ta.

Kalda sõnas, et tarneaeg on akudel sama, mis alati ja see on kuni kümme tööpäeva. “Tulenevalt EU reeglitest saadetakse akud maatranspordiga ning see pikendab tööaega,” sõnas ta.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.