Apple

Google kaardirakendus jõudis lõpuks Apple’i nutikellale

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Google’i kaardirakendus Maps jõudis lõpuks tagasi Apple Watchile. Viimati sai seda Apple’i nutikellaga kasutada pea kolm aastat tagasi. Miks see toona äpipoest eemaldati on siiani teadmata, kuid spekuleeritakse, et selle põhjuse taga oli Apple’i soov eelistada enda kaardirakendust.

Apple on oma kaardirakendusel võimaldanud otse kellalt navigeerimisjuhiseid kuvada juba mõnda aega, kuid nüüd on see võimalik ka Google Maps rakenduse kaudu.

Allikas: blog.google.com

Google’i kaardirakendusega saab kuvada teekonda nii autoga, mootorrattaga, jalgsi või ühistranspordiga läbimiseks. Samuti on võimalik salvestada oma koduse ja töökoha aadressi, et kiiremini teekonda alustada ning telefonis alustatud navigeerimist telefonist jätkata.

Samuti uuendati Google Mapsi rakendust Apple CarPlays, mis võimaldab edaspidi auto ekraanile kuvada lisaks kaardile ka meedia juhtnuppe, mille kaudu on saab sisu kerida või pausile panna ning navigeerimise ajal ka kalendrit vaadata.

Allikas: blog.google.com

CarPlay uuendus on saadaval kõigile kasutajatele koheselt (eeldab CarPlay toega sõiduvahendit), Apple Watchile mõeldud uuendus jõuab kasutajateni lähinädalatel.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.