Apple

iOSi tarkvarast leiti selge märk, et tulekul on suurem iPhone X

iOS 12 beetaversioonist leitud iPhone'i ikoon. Foto: Guilherme Rambo Twitter.

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple’i püsivarast avastatudud ikoonid võivad olla kindlaks märgiks, et sügisel tuleb firmalt välja uus ja suurem iPhone X Plus mudel ja ruudukujuline iPad Pro.

Ikoonid avastas Guilherme Rambo, iOS operatsioonisüsteemi arendaja ja 9to5Mac kaasautor, kes leidis need uue iOS 12 beeta PassKitUIFoundationist, kirjutab Appleinsider. Teisisõnu leidis mees uued varjatud ikoonid, mida iOS rahakoti kasutajaliideses näiteks Apple Pay’d kasutades kuvatakse.

Ikoonidelt on näha iPhone X’i suuremat siluetti. Mudeli tunneb eriti hästi ära just silmatorkava kulmu järgi, mis paistab praeguse iPhone X’i omast veidi erinevat. Kuigi ikoonide seas on näha ka ruudukujulist iPad Pro siluetti, ütles Rambo Twitteris, et see võib olla lihtsalt hetkel ruuduna kujutatud selleks, et seda kergesti erinevateks suurusteks muuta saaks.

Tegu poleks esimese korraga kui Apple’i uus mudel lekiks avalikkuseni läbi tootja püsivara. Möödunud aastal avastas Guilherme Rambo ka iPhone X’i kujunduse tänu püsivarast leitud ikoonile.

Märksõnad:

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses