Apple

iPhone 14 seeria jõuab Eestisse järgmisel nädalal, seadmeid saab alates tänasest ette tellida

Uusi iPhone'e on võimalik nüüd eeltellida.Foto: Apple

Rubriiki toetab

Alates tänasest, 16. septembrist saab Eestis eeltellida iPhone 14 ja 14 Pro mudeleid, samuti saab oma tellimuse sisse anda teise generatsiooni AirPods Pro klappidele ja uuenenud kellamudelitele. Tooted hakkavad klientideni jõudma 23. septembrist.

Uut iPhone 14 on võimalik tellida viies erinevas värvitoonis ja selle hind algab 1029 eurost. iPhone 14 Pro ja Pro Max mudelid on saadaval neljas erinevas toonis.

iPhone 14 Pro hinnad jäävad 1339 ja 1989 euro vahemikku ja iPhone 14 Pro Max mudelite hinnad 1489 ja 2139 euro vahemikku. iPhone 14 Plus, mille hind on 1179 ja 1579 euro vahemikus, hetkel eeltellimisele ei tule ning mudel lisandub turule hiljem.

Seadmeid on võimalik praegu eeltellida kõigi suuremate Apple’i edasimüüjate juures ning eeltellitud iPhone 14 telefonid saab kätte alates 23. septembrist.

Euronicsi IT ja telekomi toodete kategooriajuhi Risto Juhansoo sõnul on Apple’i uued tooted igal sügisel väga oodatud ja aina enam inimesi soovib esimesel võimalusel uue telefoni kätte saada. „Nõudlus ja huvi uute mudelite vastu on erakordselt suur, mistõttu võib tarne meist mitteolenevatel põhjustel ka hilineda ja avalik müük edasi lükkuda,“ lisas Juhansoo.

Tänasest jõuavad kauplustesse müügile ka uued Apple’i nutikellad Apple Watch SE ja Apple Watch Series 8, mille hinnad algavad 299 eurost. Ekstreemspordi huvilistele mõeldud nutikell Apple Watch Ultra jõuab kauplustesse 23. septembril ja seda saab eeltellida 999 euro eest. Eeltellimine on avatud ka uue generatsiooni AirPods Pro klappidele, hinnaga 299 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.