Apple

iPhone X-i kasutajaid kummitab uus ekraaniprobleem

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

iPhone X-i omanikele helistavad inimesed peavad nüüd veidi rohkem ootama, kuna mitmed kasutajad on kurtnud probleemi üle, kus telefoni ekraan ei lülita end kõne saabudes õigel ajal sisse.

Kui iPhone X saab sissetuleva kõne, hakkab seade küll helisema, kuid mõtleb mitu head sekundit, enne kui ekraani sisse lülitab. See on mitmed probleemi otsa sattunud kasutajad pahaseks ajanud, kuna pole võimalik teada saada, kes helistab, ega kõnet vastu võtta.

Kasutajate nurinat sel teemal on kuulda olnud juba detsembrist, kuid Apple pole suuri samme vea parandamiseks veel ette võtnud, öeldes Engadgetile, et tegeleb probleemiga. Kasutajatel paistab olevat vähe võimalusi probleemi vältimiseks, kuna taaskäivitamine ning telefoni algseadistuste taastamine viga ei paranda. Samas ei tundu tõrge olevat väga laialt levinud, kuna probleem on esinenud vaid osades telefonides.

iPhone X-i ekraaniga on varemgi probleeme olnud, kohe peale telefoni turule jõudmist selgus, et vähegi jahedama ilma puhul hakkab ekraan tõrkuma. Selle vea parandas Apple aga tarkvarauuendusega.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.