Apple

Kõik, mida seni teame: millised tooted Apple sügisel avalikustab?

Apple'il tõotab tulla tegus sügis.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

September pole enam kaugel, mis tähendab, et Apple’il on vaikselt aeg hulk uusi tooteid tutvustada. Kuigi seni pole suurfirma veel tulevaste toodete kohta midagi öelnud, teame lekitajate ja analüütikute kaudu nii mõndagi.

Seega pole tänaseks enam suur saladus, et Apple toob sügisel avalikkuse ette uued iPhone’id, AirPodsid, Apple Watchi mudelid ning MacBook Pro ja iPad mini.

Väidetavalt on Apple’il plaanis sügise jooksul korraldada kaks suuremat üritust. Septembris toimuval üritusel tutvustakse uusi telefone, kõrvaklappe ja nutikellasid, oktoobris või novembris toimuval esitlusel näidatakse aga süle- ja tahvelarvuteid.

Uued iPhone’id ehk iPhone 13 seeria tuleb tõenäoliselt müüki täpselt sama loogikaga nagu iPhone 12 seeria: saadaval on Mini, tavaline, Pro ja Pro Max mudelid. Uued telefonid saavad eelkäijatega võrreldes parema protsessori, kauakestvama aku ning 120 Hz ProMotion ekraanid. Lisaks läheb väiksemaks ka telefonide “kulm” ehk ülemine must äär.

Apple Watch 7 seeriast me praeguseks kuigi palju ei tea, kuid räägitakse, et uued nutikellad saavad sootuks uue välimuse. Sama kehtib AirPods 3 kõrvaklappide kohta, mis hakkavad välja nägema rohkem nagu praegu Pro mudelid.

MacBook Pro mudeliseeria saab endale täienduse 14- ja 16-tolliste ekraanidega sülearvutite näol, mis kasutavad Apple’i enda M1 kiipi. Varem oli M1-ga saadaval vaid väiksema ekraaniga Pro mudel.

Uus iPad mini ehk iPad mini 6 saab endale eelkäijaga võrreldes suurema ekraaniga, jällegi tänu kahanenud mustadele äärtele. Ühtlasi pole uuel mudelil kodunuppu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.