Apple

Kõikjalt Eesti poodidest on Apple AirPods’id otsas

AirPodsidFoto: Pixabay

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple’i nutikad kõrvaklapid on enamikest Eesti poodidest otsas. Kas see võib olla seotud peatselt turule jõudvate AirPods 2 klappidega?

Kui vaadata iDeali kodulehte, siis selgub, et AirPodsi kätte saamiseks tuleb oodata kuni kaks nädalat, mil klapid välismaalt siia seilavad. Ka Klicki veebipoes öeldakse, et klapid on laost otsas ning sama pilt paistab vastu Teliast. Euronics ja Valge Klaar, kes mõlemad on ametlikud Apple’i edasimüüjad, on AirPods’id oma kodulehel olevast kataloogist üldse eemaldanud.

iDeali turundusjuhi Anna Klimovitši sõnul lähevad AirPodsid letist lihtsalt nagu soojad saiad, mis on ka põhjus, miks neid lihtsalt laos ei ole.

“AirPodsid on lihtsalt nii populaarne toode, et kogu regioonis on suurest nõudlusest tekkinud tarneraskused. Et garanteerida endale kindlalt üks paar, soovitame oma klientidel alati teha tellimus läbi veebipoe või pöörduda meie salongidesse,” kirjutas ta oma kommentaaris Geeniusele.

Samas lükkab ta ümber spekulatsioonid, nagu oleks tarneraskused tekkinud Apple’i tõttu, kes enne uute mudelite välja tulekut vanu seadmeid müüa ei taha.

“See pole kindlasti seotud uute AirPodside tulekuga, sest ka Apple pole veel nende turuletulekut kinnitanud ning nende tulek märtsi lõpus on vaid kuulujutt.”

Nüüdseks juba üsnagi usaldusväärsete lekete andmetel jõuavad märtsi lõpus müügile AirPods 2 kõrvaklapid. Täpselt pole teada, millised uued funktsioonid Apple klappidele lisab, kuid üsna tõenäoliselt saavad klapid juhtmevaba laadimise toe, võimaluse Siri assistenti “Hey Siri!” hüüatust kasutades välja kutsuda ning arvatavasti ka paar füüsilist uuendust.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.