Apple

Kuidas AirPods klappide asukoht kindlaks teha?

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

AirPodside häda on see, et oma väiksuse tõttu võivad need kergesti kaduma minna. AirPodside plussiks on aga see, et nende asukohta on võimalik jälgida ning vajadusel need kiirelt üles leida.

Selleks, et klappide asukohta näha, tuleb kasutada Find My iPhone funktsiooni. Teha saab seda nii telefonis, tahvlis kui ka arvutis.

Nutiseadmes tuleb selleks avada Find My iPhone rakendus, kus kuvatakse kasutaja kontoga ühendatud seadmed ning selle alt leiad ka oma klapid. Seadmete nägemiseks on vaja sisse logida oma iCloudi kontole.

Arvutis tuleb kõigepealt menüüst avada iCloud keskkond ning sisse logida. Seejärel saab kasutada Find My iPhone’i funktsiooni, mille alla ilmuvad kontoga ühendatud seadmed.

Klappide ikoonile vajutades ilmuvad ekraanile erinevad valikud. Näha saab aega, millal neid viimati kasutati ning lasta neil häält teha, et kergemini need üles leida.

Klappide olekut kuvab värviline täpp ikooni ees – kui see on hall, siis AirPodsid on välja lülitatud, roheline tuluke näitab, et need on kasutuses. Sellisel juhul saad menüüst valida ka parema või vasaku klapi eraldi vaigistamist või heli välja lülitamise mõlemas klapis.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.