Apple

Kuidas alla laadida kõik andmed, mida Apple sinu kohta omab

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis.
Tutvu tootevalikuga!

Tänu uuele isikuandmete kaitse määrusele on ka Apple kokku koondanud kasutajate andmed ning võimaldab kõigil enda kohta käiva info ka alla laadida. Kui soovid teada, mis infot Apple sinu kohta omab, järgi allpool toodud juhtnööre.

Enda andmetele ligipääsuks on alustuseks vajalik minna privacy.apple.com lehele ning oma Apple ID-ga sinna sisse logida.

Apple pakub järgnevalt võimalust lisaks andmete alla laadimisele ka neid korrigeerida ning vajadusel oma konto deaktiveerida või kustutada.

Valides neist esimese, kuvatakse erinevaid andmeid rakenduste kaupa. Samuti kirjeldatakse, mis infot pakett sisaldab ning mida mitte.

Seejärel on võimalik näha ülevaadet, mis rakendustest on koopia tehtud ning nende kogumahtu. Kasutaja saab ka ise määrata maksimaalse andmemahu, mida ta alla laadida soovib.

Apple’i info kohaselt võib nende kokkupanek aega võtta kuni seitse päeva. Kui toiming tehtud, saadetakse kasutajale vastav teatis Apple ID-ga seotud e-mailile, mille kaudu on võimalik pakett alla laadida. Kui linki teatud aja jooksul mitte kasutada, see deaktiveeritakse ning andmete alla laadimiseks tuleb teha uus taotlus.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.