Apple

Kuidas iPhone’iga võimalikult häid pilte teha?

Rubriiki toetab

Need ajad, kui eraldi digikaamera igale poole pildistamiseks kaasa võeti, on mööda saamas. Nutitelefonide kaamerad on nii heaks läinud, et suurele osale kasutajatest piisabki ainult sellest. Siiski on hea osata ka oma telefoni kaamerast viimast võtta ja õppida juurde nippe, mis pildistamisoskust veelgi parandavad.

Apple’il on selleks jaoks tehtud õppevideod

Apple’i toodetud nutitelefonide kaamera pakub kasutajatele väga palju erinevaid võimalusi ja režiime – panoraam, aeglane video ja portree on ainult mõned neist. Paljud iPhone’i omanikud aga kõiki neid peeneid võimalusi ei tea ja pole jõudnud ennast asjaga kurssi viia.

Õnneks on Apple kõigi selliste kasutajate peale mõelnud ja just selleks puhuks valmis teinud eraldi lehe õpetustega, et oma telefonist maksimum võtta.

Sealt leiab mitmeid lühivideosid, mis aitavad lahti seletada iPhone’i kaamerarakenduse funktsioone ning näitavad, kuidas neid on kõige lihtsam ja efektiivsem kasutada.

Praktilised nipid

Lisaks on hea teada ka paari nippi, mis piltide tegemist hõlbustavad.

Kaamerarakenduse saad lukustusekraanil olles kiirelt avada, kui tõmbad näpuga paremalt ekraaniservast keskele.

Kui kasutad telefoni näiteks külmal ajal kinnastega, siis on hea teada, et kaamera teeb pilti ka heli nuppudele vajutades.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.