Apple

Kuidas Safari järjehoidjaid erinevate seadmete vahel sünkroonis hoida?

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Enamik Apple’i arvutite kasutajaid on tuttavad Safari veebilehitsejaga, kuna see on Maci vaikebrauser. Samamoodi leiab Safari ka Apple’i nutitelefonidest ja tahvlitest. Kui eelistad seda muudele veebilehitsejatele, on hea teada, kuidas järjejhoidjaid seadmete vahel värskendada ja sünkroonis hoida.

Apple kasutab selle jaoks enda pilveteenust iCloudi. Sünkroniseerimise aktiveerimiseks on vaja teha toiminguid nii arvutis kui ka nutiseadmes.

Kõigepealt kontrolli seadeid nutiseadmes. Selleks suundu seadete alla ja vali kohe kõige esimene, enda nimeline menüü. Selle all näed iCloudi valikut, mille alt omakorda leiad muude sünkroniseeritavate rakenduste hulgast ka Safari valiku. Veendu, et see oleks aktiveeritud ehk lüliti selle taga oleks roheline.

Edasi suundu arvuti sätete juurde ja otsi üles iCloudi menüü. Sinna pääsed kui valid ülevalt õuna logo alt System Preferences. Sealt alt leiad erinevate rakenduste valikud ning nende hulgast ka Safari. Veendu, et selle ees olevas kastis oleks linnuke.

Kui need toimingud on tehtud, sünkroniseeritakse järjehoidjad seadmete vahel edaspidi automaatselt. Tasub teada, et uute lisaminel võib veidi aega võtta ja need ei pruugi kohe teise seadme nimekirja ilmuda.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses