Apple

Kuuldus: Apple võib juba kevadel tulla välja täiesti uue tootega, mis aitab sul kadunud asju leida

Foto: Shutterstock.

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Uue rapordi kohaselt võib Apple juba aprillis tulla lagedale täiesti uue tootega nimega Apple AirTag, vahendab Forbes.

AirTag on spekulatsioonide kohaselt asjade otsimiseks kasutatav vidin, mida saab läbi Find My äpi kaudu kasutada oma kadunud võtmete, rahakoti või mistahes muu eseme leidmiseks sarnaselt praegu turul olevate toodetega, nagu näiteks Tile’i jälgimisseadmed.

Kuna tegu on Apple’i tootega, ei piisaks tõenäoliselt ainult asjade tavapärasest jälgimisest. Näiteks saaks iOS 13 süsteemiga iPhone’e kasutada ka mitte ainult iseenda, vaid teiste inimeste esemete leidmiseks – kui mõne teise kasutaja telefon märkab sinu kadunud AirTagsi signaali, saaksid selle kohta teavituse.

Kui senised kuuldused paika peavad, võib Apple juba kevadel uut toodet tutvustada, kuid see ei tähenda, et AirTag kohe ka müügile jõuaks. Apple’il on olnud kombeks toodetest varakult teada anda, sageli isegi mitmeid kuid enne nende müügile tulekut.

Näiteks iPhone avalikustati 2007. aasta jaanuaris, ent jõudis poeriiulitele alles sama aasta juunis. Igal juhul tundub tõenäoline, et Apple tuleb lähiajal välja täiesti uue tootega, mis teeb kadunud esemete leidmise lihtsamaks.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses