Apple

Kuuldus: iPhone 12 disain võib senistest mudelitest tunduvalt erineda

Apple iPhone 5S ja 5C.Foto: Scanpix/Reuters/George Frey.

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple’i järgmine nutitelefon – iPhone 12 – võib tulla senistest lipulaevadest märkimisväärselt erineva disainiga, spekuleerib Phonearena.

Teatavasti hoiab Apple oma tooteid disainides üpris sarnast joont. Esimene suurem erinevus alates iPhone 6-st tuli iPhone X-i kurikuulsa kulmuga. Järgmine mudel võib aga aastaid kestnud disainikeele, mille läbivaks jooneks on olnud ümarad servad, pea peale pöörata.

Apple’i telefonidel on algusest peale olnud ümarad ääred, kui mitte arvestada iPhone 4 ja 5. Kuulduste kohaselt võib tootja aga iPhone 12 disainis võtta eeskuju just eelnimetatud vanematest ja tänaseni fännide poolt kiidetud mudelitest, mille disain on tunduvalt kandilisem.

Hiljutise kuulduse kohaselt võib Apple katsetada iPhone’i prototüüpi, millel pole kulmu, kuid mille servad on paksemad. Sedasi võiks ettevõte mahutada Face ID kaamera, kõlari ja esikaamera kõik telefoni ülaserva, ilma et kulmu järele vajadus tekiks. Mõistagi tähendaks see kogu telefoni jaoks paksemaid servasid.

Teise kuulujutu järgi on iPhone 12 kulm samuti kadunud või tunduvalt väiksem, kuid see-eest ei saa tegu olema täis-ekraan telefoniga, mida oodatakse.

Ajas tagasi vaadates paistab Apple’i disainis kehtivat 3-aasta-põhimõte, mis tähendab, et peale uue suure muutuse tutvustamist lihvitakse seda vähemalt kolm põlvkonda, peale mida jällegi uus muudatus tehakse. See annab jällegi alust arvata, et just iPhone 12 on järgmine mudel, mis uue “suure muutuse” endaga toob.

Vaata pilte sellest, milline iPhone 12 kuulduste kohaselt välja võiks näha, siit.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.