Apple

Leke: Apple arendab volditavat iPhone’i

Foto: Shutterstock.

Rubriiki toetab

10. septembril Weibos ilmunud lekke kohaselt tellis Apple hiljuti Samsungilt suure koguse volditavaid ekraane. Leke viitab, et tellitud ekraanid on näidised erinevatele prototüüpide kujundustele, vahendab BGR.

Kuigi tegemist on hetkel ainult spekulatsioonidega, on vägagi reaalne, et varsti on volditavad iPhone’id ka poelettidel. Nimelt on see võimalik juba ainuüksi seetõttu, et Samsung on viimase pooleteise aasta jooksul selles valdkonnas teatud edu saavutanud. 

Lisaks väitis ka tuntud Apple’i lekitaja Jon Prosser juunis Twitteri vahendusel, et tehnoloogiahiid töötab volditava iPhone’i kallal. Väidetavalt on sellel kaks eraldi paneeli ning ümmargused roostevabast terasest servad – sarnased iPhone 11-le.

Prosser lisas veel, et Apple’i praegusel volditaval iPhone’i prototüübil pole veel seda “särtsu”, kuid on ekraani ülaosas “väike otsaesine”, millel on Face ID näotuvastus. 

Prosser on Apple’i lekituste osas olnud üsnagi edukas ja kindel, mistõttu ei pruugi volditav iPhone olla üldse kaugel tulevikus. Samuti on ettevõte ise esitanud hulga volditava ekraani tehnoloogiaga seotud patente. 

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.