Leke: Apple testib praegu volditavat iPhone’i ja seisab silmitsi samade probleemidega nagu teised tootjad

Väidetavalt töötab Apple praegu volditava telefoni kallal.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Apple arendab väidetavalt praegu ristipidi volditava ekraaniga iPhone’i, mis on platvormilt sarnane näiteks Samsung Galaxy Flipi seeriaga.

Informatsioon tuleb ühelt lekitajalt, kelle sõnul on telefon praegu varajases arengufaasis ning endiselt püsib võimalus, et projekt võidakse pooleli jätta. Intervjuus portaaliga The Information teatas ta, et kui volditav iPhone jõuab kunagi turule, juhtub see pärast 2025. aastat.

Väidetavalt on Apple’il terve hulk probleeme, mistõttu ettevõte võib selle projekti tühistada. Näiteks on kokkuvolditava iPhone’i korpus kinnises asendis liiga paks ja seade ise liiga õrn.

Ühtlasi maksaks need seadmed rohkem tavalistest iPhone’idest, mis on juba ise ühed turu kõige kallimad telefonid. Väidetavalt on probleemiks ka seadme ekraanipoolte vahele jääv rant, mis on nii sõrmega tuntav kui ka nähtav.

Need murekohad kõlavad väga sarnaselt nendega, millega maadlevad teisedki telefonitootjad. Kuigi volditavate telefonide viimased generatsioonid on muutunud päris õhukeseks, on need telefonid siiski kopsakate hindadega ja ekraanipoolte vahelist ranti on enamikul tunda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.