Leke: Apple’i liitreaalsuse peakomplekti hakatakse tootma juba nelja kuu pärast

Apple'i väidetav liitreaalsuse peakomplekt võib jõuda müügile vähem kui aasta pärast.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Taiwani uudisteportaali DigiTime sõnul on nende allikad vihjanud sellele, et kohalik ettevõte Pegatron on Apple’i väidetava peakomplekti põhiline valmistaja ning nad alustavad masstootmisega 2023. aasta esimese kvartali lõpus.

DigiTime teatas, et järgmisel aastal toodetakse suurusjärgus 750 000 seadet ning need on mõeldud põhiliselt kommertsklientidele. Apple’i eksperdi Mark Gurmani sõnul hakkab peakomplekt maksma vahemikus 2000 kuni 3000 USA dollarit.

Augustis kaubamärgistas Apple’iga seotud ettevõte sõnad Reality One, Reality Pro ja Reality Processor. Selle põhjal võib eeldada, et seadme nimeks saab Apple Reality.

Tarneahela analüütiku Ming-Chi Kuo sõnul kaalub peakomplekt teiste sääraste toodetega võrreldes märksa vähem. Samuti lisas ta, et Apple’i AR prillidele tulevad kõrge resolutsiooniga OLED ekraanid ning neid veab M2 kiip, mis on praegu MacBookides ja iPad Prodes.

Kui Kuo jutte uskuda, näitab Apple seadet ajakirjanikele jaanuaris ning saadab proovikomplektid välja 2–4 nädalat hiljem. Seadme lansseerimine ja eeltellimine jääb 2023. aasta teise kvartalisse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.