Apple

Leke: iPhone 12 telefonimaketid reedavad nende uue välimuse

Rubriiki toetab

Tehnikasait MacRumors on enda valdusesse saanud sügisel ilmavalgust nägevate iPhone 12 seeria mudelite maketid, mis reedavad uute mudelite kujunduse.

Eeldatavalt on tegu lisavarustuse nagu ümbriste ja kaitseklaaside tootjatele mõeldud makettidega, mille järgi õigeid mõõte võtta. Suure tõenäosusega ei vasta kaamerate paigutus lõppvariandis ilmuvate kaamerate paigutusele, kuna eelkõige annavad sellised mudelid aimu väliste gabariitide ja erinevate avade paiknemise kohta.

MacRumors on enda valduses olevate mudelite kohta teinud ka eraldi video, mille nende YouTube’i kanali vahendusel tutvuda saab. Kokku on videos näha kolme eri mõõdus mudelit – kõige väiksem 5,4 tollise ekraaniga, keskmine mudel 6,1 tollise ekraaniga ning suurimalt mudelilt leiab 6,7 tollise ekraani. Need mõõtmed järgivad ka seni lekkinud infot, mille kohaselt just selliste mõõtmetega telefonid peaksid sügisel Apple’i poolt välja tulema.

Kuigi videos on näidatud kolme eri suuruses mudelit, on oodata, et Apple laseb 6,1 tollise ekraaniga mudeleid välja seekord kaks. Üks neist jääb iPhone 11 järeltulijaks ning teine liigitub „Pro“ kategooriasse.

Videost leiab ka võrdluse praeguste ning vanemate iPhone’i mudelitega, mis aitavad aimu saada nende suurustest. Samuti on uute mudelite puhul suureks erinevuseks senistega võrreldes nende nurgelisem kujundus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.