Apple

Leke: järgmise põlvkonna AirPodsid tulevad mustas värvitoonis ja ei ürita enam taskust jooksu panna

Rubriiki toetab

Juba pikalt on sahistatud Apple’i uue põlvkonna juhtmevabade klappide ja laadija turule tulekust. Senini seda juhtunud pole, kuid järjest lekib avalikkuse ette uut infot nende omaduste ja funktsioonide kohta.

AirPods 2 klapid

Mysmartprice leht on saanud infot, et AirPods 2 kõrvaklapid peaksid tulema välimuselt identsed vanadega. Ainuke vahe on uus värvivalik ehk huvilised saavad soetada klappe ka mustas toonis.

Lisaks sellele liigub info, et Apple on katsetamas ka uut tüüpi kattematerjali, mis peaks olema oluliselt libisemiskindlam kui esimesel generatsioonil. Võrdlusena on välja toodud sarnasus Google’i juhtmevabade klappide materjaliga.

Samuti peaksid uued klapid saama paremad basstoonid ning rohkem sensoreid, millest osasid kasutatakse terviseandmete mõõtmiseks.

Hinna koha pealt ennustatakse väikest tõusu. Võrreldes esimese põlvkonnaga võib see suureneda umbes 35 euro võrra.

AirPower laadija

Veidi vähem on räägitud Apple’i juhtmevabast laadijast, mis väidetavalt samuti on töös, kuid mille kohta liigub kasinalt infot. Viimaste arengute kohaselt võidakse juhtmevaba alus kasutajateni tuua aga juba kevadel.

Väidetavalt soovib Apple ka juhtmevabale laadijale juurde tuua funktsioone, mis sellele lisandväärtust annaks. Neid pole täpsemalt välja toodud, kuid tööle ei pruugi need hakata enne, kui koos uue iOS 13 versiooniga.

Hind peaks universaalsel laadijal jääma 130-150 euro juurde.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.