Apple

Leke: uus iPad Pro jääb ilma kodunupust, aga saab näotuvastuse

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Hiljutine leke paljastab, et iPad Pro 3 tuleb arvatavasti näotuvastusega ja kodunuputa, sarnaselt iPhone X-ile.

Senini polnud peagi kasutajateni jõudvast iPad Pro 3st pea midagi teada. Suur leke kasutajalt @OnLeaks, kes varem on jaganud üsna usaldusväärset infot, näitab, et iPadi ekraani servad on palju õhemad kui varem, seega on ekraani pind suurenenud.

Täpsemalt on lekkinud iPad Pro 3 joonised, mille põhjal tehas seadet tootma peaks hakkama. Joonistelt on näha, et iPadilt on kadunud ka kodunupp ning sõrmejäljelugeja. Samas ei ole seadmel iPhone X-st tuttavat kulmu, ekraani servad on endiselt piisavalt paksud, et mahutada arvatavasti näotuvastuseks vajalikke andureid.

iPadi tagune on endiselt metallist, seal on ka ühe objektiiviga tagakaamera. Samas on tahvli külgedel toimunud päris mitmeid muutuseid. Nutikas ühenduspesa, mille kaudu töötab tavaliselt Apple’i nutikas klaviatuur, on liikunud seadme alumisse paremasse nurka, kui seadet külili hoida. See tähendab arvatavasti ka uue klaviatuuri turuletulekut.

Seadme paremal küljel on lisaks helitugevuse nuppudele aga ka müstiline nupp, mille täpsem funktsioon ei ole teada. Ekraani lukustamiseks mõeldud nupp on endiselt seadme peal.

Uus iPad on lekke järgi ka õhem ning väiksem, selle suurus on umbes 280,6x215x5m85mm, koos kaameraga on paksus 7,77 mm.

Kõik see on loomulikult alles oletus, kuna Apple pole tavapäraselt mitte midagi ametlikult veel öelnud. Ametlikult saame uut iPadi loodetavasti juba näha 12 septembril.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.