Apple

Lekkinud pildid: iPhone 8 kõrval jõuab riskide hajutamiseks müügile ilmselt ka iPhone 7s

Foto: /Leaks

Rubriiki toetab

Kuigi hiljutised iPhone 8 lekked on tekitanud tehnoloogiamaailmas parajalt kõneainet, siis on vähem tähelepanu saanud iPhone 8 informatsiooniga koos lekkinud iPhone 7s pildid.

Nimelt on lekkinud piltide peal lisaks iPhone 8-le ning selle omapärasele vertikaalsele kaamerapaigutusele ka iPhone 7s Plusi ja tavalise 7s variandid. See võiks tähendada, et Apple plaanib lisaks iPhone 8 turule toomisele panustada ka vanemate mudelite uuendamisele, mis on hinna poolest taskukohasemad.

Selline otsus tähendaks ilmselt ka olukorda, kus kõige värskem tehnoloogia nagu kumer ekraan, OLED ekraanitehnoloogia ning ekraaniklaasi all asuv sõrmejäljelugeja oleks iPhone 8 sees, kuid samas saavad kliendid valida ka midagi odavamat. Seda põhjusel, et lekete kohaselt tuleb iPhone 8 ka üsna kõrge hinnaga, mis võib osa kliente eemale peletada. Sellisel juhul oleks neil olemas alternatiiv.

Apple’i iPhone 8 telefoni on oodata ilmselt käesoleva aasta novembriks, seega lahendaks värskendatud iPhone 7 ka probleemi, kus Apple’il ei ole pikka aega midagi uue seadme soovijatele pakkuda.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.