Apple

macOSi kasutajad kurdavad kahtlase faili üle, mis ilmub nende arvutisse Outlooki vaadates

Safari kaudu Outlooki vaatamine on osade Maci kasutajate jaoks praegu raskendatud.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Microsoft Outlookil on viga, kus osadele Maci kasutajatele laetakse automaatselt alla kahtlane fail, kui nad Safarist Outlooki avavad.

Faili nimi on TokenFactoryIframe ning osade Redditi kasutajate sõnul said nad selle iga kord, kui Safaris Outlooki avasid. Teised kirjutavad, et kui Outlook on lahti, siis laeb programm faili iga paari sekundi järel uuesti alla.

Muretsemiseks pole aga põhjust, kuna fail on täiesti tühi ning sisutu. Microsoft kirjutas oma foorumis, et ettevõte on veast teadlik ja tegeleb praegu selle parandamisega.

Microsoft lisas, et probleem puudutab vaid Safari kasutajaid ning selle lahenemiseni on inimestel soovitatav vaadata Outlooki mõnest teisest brauserist.

Kui aga soov on Outlooki Safarist edasi kasutada, siis tasuks lülitada välja Outlooki õigus laadida alla faile.

Selleks tuleb Safari menüüst valida Preferences ning Websites. Peale seda tuleb avada General ja minna Downloads kausta.

Siis tuleb otsida üles Outlooki allalaadimise ehk Download õigused ja need ära keelata.

Peale seda ei saa Outlook enam Safari kaudu faili alla laadida. Kui Microsoft parandab vea ära, siis tasuks õigus Outlookile tagasi anda, kuna vastasel juhul ei saa meilirakenduse kaudu laadida ka vajalikke faile alla.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.