Meie IFA-luure kinnitab: iPhone 7 tuleb mingi põneva kaameraga

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
korpus-puust.jpg

“No need on küll kõik väga kenad korpused, aga järgmisel nädalal tuleb võib-olla välja uus iPhone, kas teil sellele ka korpus on?"

Sellise küsimusega otsustasin lõpuks otse rünnata härrat, kes seisis ühes lugematutest IFA messi boksidest. Teadupärast toimub Berliinis Euroopa suurim tehnikamess igal aastal septembri alguses, just pisut enne seda, kui Apple tavaliselt oma uusi telefone näitab. Ja tihti on telefoniümbriste ja -korpuste tegijatel juba teatud siseinfo järgmise põlvkonna iPhone’ist olemas, sest globaalses tarneahelas mingit kõlakad liiguvad ja need tootjad peavad olema valmis pea kohe miljonitele inimestele korpuseid müüma.

Telefonikorpuste boksi härra vaatas mind läbitungiva kas-sa-tõesti-arvad-et-ma-nii-rumal-olen-ja-sellist-asja-suvalisele-ajakirjanikule-ütlen pilguga, aga lausus üksnes kavala naeratusega, et “ei saa kommenteerida.” Mõningat valehäbi maha surudes uurisin edasi, aga rohkem infot ei saanudki.

Aga meres ujub palju kalu ning mõne aja pärast sain jutule veidi avameelsema härraga firmast, mis teeb iPhone’idele ja iPadidele pähkli- ja kirsipuust korpuseid.

“Me oleme põhimõtteliselt 90% kindlad, milline järgmise telefoni välimus on ja meil on iPhone 7 korpused juba olemas, aga me ei saa neid veel välja panna,” rääkis firma esindaja.

Tema sõnul sobiks iPhone 7-le hästi ka praegused iPhone 6S-i korpused, kuid kaameraava korpuse tagaküljel tuleks ümber teha, kuna järgmisel telefonil on uus kaameramoodul. Niisiis võib arvata, et juba õige pea näeme põneva kaameraga iPhone 7-t.

Fotod: Hans Lõugas

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.