Apple

Microsoft tahab teha Apple’iga koostööd, et tuua iMessage’i tugi Windowsisse

Rubriiki toetab

Microsoft soovib kasutajate telefoni ja arvuti paremini üksteisega ühendada ning on seepärast nõus tegema koostööd Apple’iga, et tuua kasutajateni iMessage’i tugi ka Windowsil.

Microsofti juht Shilpa Ranganathan, kes vastutab nii Microsofti poolt loodava Androidi koduekraani, kui ka Microsofti seadmetevaheliste koostööprojektide eest, ütles portaalile The Verge, et firma soovib Apple’iga koostööd teha, et tuua iMessage’i tugi ka Windowsile, läbi hiljuti avalikustatud Your Phone rakenduse.

Your Phone on rakendus, mis sünkroniseerib teavitused, sõnumid ja muu sisu telefonist arvutisse, et arvutiga töötades ei peaks telefoni ekraani poole mõne asja kontrollimiseks pöörama. Apple’i seadmete puhul on aga üheks suureks takistuseks iOS-i ökosüsteem, mis ei luba välistel rakendustel saada ligipääsu seadmes olevatele sõnumitele, seega ei saa ka Microsofti rakendus neid arvutiekraanil kuvada.

Seetõttu soovibki Microsoft Apple’iga koostööd teha, et iMessage’i tugi ka Windowsini jõuaks, samas pole Microsoft Apple’iga veel ühendust võtnud, et koostööd arutada.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.