Apple

Mida oodata Apple’i järgmise nädala suurürituselt?

Foto: Shutterstock.

Rubriiki toetab

Igal aastal juunis korraldatav WWDC ehk Apple’s Worldwide Developers Conference leiab aset ka see kuu, kuid seda pisut teistsugusemas formaadis.

13. märtsil teatas Apple, et on sunnitud koroonaviiruse leviku tõttu muutma oma ürituse formaati. Uue formaadi kohaselt on üritus veebipõhine, mis tähendab, et füüsiliselt pole ühtegi inimest kohal. 

Kui varasemalt on üritus toimunud juuni algul, siis see aasta peetakse seda 22. juuni – 26. juuni. Hetkel pole veel teada, miks üritus toimub hiljem kui tavaliselt.

WWDC üritus peamiselt mõeldud tarkvaraarendajatele, kes loovad uusi rakendusi erinevatele platvormidele.

Samas on võimalik ka Apple’i fännidel kuulata, mis uusi funktsioone peagi seadmetesse lisatakse. 

Mida uut on Apple’ilt oodata?

Eelneval kolmel üritusel on Apple iga aasta tutvustanud nende uut iOS-e versiooni. Paljude spekulatsioonide kohaselt plaanib Apple ka see aasta tutvustada uut iOS 14 tarkvara. 

Kuigi hetkel on Apple’i valikus ainult kõrvasisesed kõrvaklapid AirPods, siis arvatakse, et see aasta võib oodata midagi uut.

Nimelt käivad kuulujutud, et Apple AirPods Studio plaanib esitleda uusi suuri kõrvapealseid kõrvaklappe.

Apple küll loobus MacBookist 2019. aastal, kuid usutakse, et see ei jää viimaseks Maci sülearvutiks. Kui uus Mac peaks välja tulema, kasutab see Apple’i tehtud protsessorit ning võibolla isegi puutetundliku ekraani. 

Lisaks oodatakse lauaarvuti iMac uut disainilahendust. Üle kümnendi tagasi valminud iMaci disain hakkab paljude jaoks juba vanaks jääma. 

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.