Apple

Mida tähendab Apple’i Refurbished seade ja kust seda soetada saab?

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Apple pakub lisaks oma uutele seadmetele ka refurbished ehk renoveeritud nutiseadmeid. Mis need täpselt on kuidas neid soetada saab?

Refurbished Apple’i seade on korda tehtud või taastatud Apple’i enda poolt või volitatud Apple’i seadmete tehniku poolt. Sellised seadmed vastavad kõigile firma kvaliteedinõuetele ning sisuliselt on tegu uute seadmetega.

Sellised nutiseadmetest moodustavad suurema osa sellised, mis on garantiiperioodil klientide poolt mingil põhjusel tagastatud. Apple’i garantiiprotsess näeb ette, et sellisel juhul antakse kliendile tavaliselt täiesti uus samaväärne seade. Tagastatud seadmed aga korrastatakse, testitakse põhjalikult ning lastakse tagasi ringlusse.

Kui tavalisel Apple’i seadmel on tootjapoolne aastane garantii, siis taastatud seadmele kehtivad täpselt samad tingimused.

Refurbished märgisega seadmeid müüvad tavaliselt Apple’i volitatud edasimüüjad ning ka Apple ise. Eestis liigub taolisi seadmeid pigem vähe, kuid värskelt avatud ubinad.ee e-poes on näiteks saadaval Apple ametlikult taastatud laua- ja sülearvutid.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.