Apple

Mida teha, kui macOS ei näita ühel hetkel enam teavitusi?

Rubriiki toetab

Apple Premium Reseller
Suurim valik Eestis
Tutvu tootevalikuga!

Kui su Mac ei kuva enam korralikult teavitusi, aitab tavaliselt alati taaskäivitamine, et süsteem toimima saada. Aga tegelikult on olemas ka kiirem ja lihtsam viis asja parandamiseks, ilma vajaduseta arvutit sisse ja välja lülitada.

Kõigepealt tuleb avada “Activity Monitor” programm. Selleks on erinevaid võimalusi, kõige kiiremini saab seda teha kasutades otsingut menüüribal (luubi ikoon).

See programm kuvab arvutis parajasti töös olevaid protsesse ja nende staatuseid. Programmide nimekirjast tuleb üles otsida “Notification Center” rakendus, mis vastutab teavituste ilmumise eest ekraani serva. Siin on samuti võimalus programmi siseselt otsingut kasutada või reastada kuvatud rakendused tähestikulises järjestuses, et oleks lihtsam otsitavat leida.

Seejärel tuleb “Notification Center” programm aktiivseks teha sellel klikkides ning üleval paremal nurgas vajutada protsessi lõpetamise nuppu (tähistatud X ikooniga). Süsteem küsib peale seda, kas soovid teavituste rakenduse sulgeda – piisab “Quit” käsu kasutamisest. See teeb programmile automaatselt taaskäivituse ning toob tagasi ekraani serva kuvatad teavitused.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses