Millised uued seadmed kuulutab Apple välja kevadisel suurüritusel?

Praegu pole veel teada, millal täpselt üritus aset leiab.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Alles kuulutas Apple välja terve rea uusi seadmeid, kuid nüüd on tulemas ettevõtte kevadine pressiüritus, millega on jälle oodata värskeid tooteid.

Ürituse kuupäev on veel lahtine, kuid viimaste aastate jooksul on kevadine pressikonverents toimunud märtsi lõpus või aprillis. Portaali Ars Technica sõnul on ettevõtte osadel seadmetel jälle uuendusteks aeg käes.

Sel kevadel peaks tulema uus võimsama klassi Mac mini, iPad Air, iPhone SE, Mac Pro, suur iMac ja iPad Pro.

Lekitaja Mark Gurmani sõnul on uue iPhone SE tulek suhteliselt kindel ning tõenäoliselt tuleb seadmel A15 kiip ja 5G tugi.

iPad Airi pole uuendatud juba üle aasta aja ning seadme A14 kiip hakkab praegusele iPad Pro seeria protsessorile jalgu jääma, seega on tõenäoliselt oodata ka uuendatud Airi.

Selle generatsiooni iPad Pro on varsti aasta aega vana, kuid varasemalt on Apple’il läinud Pro versiooni uuendamiseks palju kauem aega. Sellepärast ei tasu portaali sõnul sel kevadel veel uut oodata. Kui seadet aga ikkagi otsustatakse uuendada, paneb Apple tõenäoliselt sinna M2 protsessori.

Tõenäoliselt avalikustatakse sel kevadel ka uus kõrgklassi iMac ja Mac mini.

Apple’i kevadistel üritusel pööratakse tihti palju tähelepanu teenustele ning sellepärast tuleb ka seekord arvestada, et ürituse keskmes võivad olla teenused, nagu uued TV+ seeriad ning Apple Musicu, Fitness+ ja iCloud+ uuendused.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.