Apple

Nädala rakendus: Eeva Esse kuulab hommikuti BBC äpist uudiseid

Foto: Jaanus Lensment/PM/Scanpix

Geenius tutvustab igal nädalal ühe tuntud eestlase poolt armastud äppi, mida ta soovitab ka teistel proovida.

Tele- ja raadiosaatejuht Eeva Esse soovitab rakendust, mis pakub kõigile ülilihtsat võimalust maailma asjadega kursis olla.

Selleks rakenduseks on iPlayer Radio on raadioäpp, mis koondab endas kõik BBC raadiojaamad, pakkudes võimalust sisu ka järele kuulata. “Kui pole koguaeg mahti uudiseid lugeda, on hea see panna omale taustale mängima” rääkis Esse Geeniusele. Just sellest äpist saab ta hommikuti teada maailma põletaivamad teemad, kuna BBC World Service edastab oma iga poole tunni tagant eetris olevas uudisteprogrammis kõige olulisemad uudised, mängides sinna vahele pikemaid lugusid hetkel aktuaalsetest teemadest.

Ka äpi disain on Esse sõnul äge ning mugav. Kõik raadiokanalid, mida BBC-l on üpris palju, on koondatud iPlayer Radio äppi kokku ning rakenduse avakuval on võimalik neid justkui ketta peal kerida, valides endale nii kiiresti sobiva jaama, olgu see siis noortele suunatud BBC Radio 1 või 2, mõni poliitikateemaline raadio või eelmainitud World Service.

Jaama valimise järel on võimalik kuulata kas otseeetrit või järelkuulamises olevaid lugusid. Kõik see pakub iPlayer Radio kasutajatele imelihtsat võimalust arendada oma silmaringi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.