Apple

Nende taustapiltide abil saad oma aku täituvust jälgida

Rubriiki toetab

Paljud kasutajad ei pruugi alati täpselt teada, kui palju neil veel akut järele on jäänud ning avastavad selle alles siis, kui on juba hilja. Sellise mure lahendamiseks on üks nutikas arendaja appi võtnud taustapildid, mis muutuvad automaatselt vastavalt aku täituvusele.

Ben Vessey on kokku pannud mitu eriilmelist taustapiltide kollektsiooni, mis koosnevad neljast erinevast pildist. Kaks neist on mõeldud kuvama aku laetust – üks 20-100 protsendi vahemikus ja teine alla 20 protsendi täituvust. Laadimise protsessi jaoks on eraldi taustapilt, mis muutub automaatselt kui aku on täis laadinud.

Taustapiltide kasutamiseks tuleb need seadistada iOS Shortcuts funktsiooni kaudu. Kõik pildid tuleb tõsta vastavasse kataloogi ning automaatselt nende kuvamine vastavalt aku loetavusele seadistada. Iga komplektiga on kaasas ka täpne juhend kuidas seda teha.

Ühe sellise taustapiltide komplekti hinnaks on arendaja kodulehel 3.99 eurot. Kokku on valikus 2 erinevat komplekti, mis koosnevad kolmes eri stiilis piltide sarjast.

Info kohaselt toimivad dünaamilised pildid iOS 14 operatsioonisüsteemil ning peaksid olema kasutatavad kõigi mudelitega kuni iPhone 6S-ni.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.